Najlepsze shakery proteinowe: Nasze najlepsze wybory i dlaczegoKoktajle proteinowe są podstawą rutyny potreningowej większości bywalców siłowni. Są wygodne, przenośne i możesz dostosować ich składniki do swoich potrzeb - niezależnie od tego, czy chodzi o zwiększenie ilości białka, zmniejszenie ilości węglowodanów czy śledzenie makr. Shakery proteinowe ułatwiają przygotowanie koktajlu w podróży i zabranie go ze sobą, ale istnieje tak wiele różnych shakerów, że znalezienie odpowiedniego dla siebie może przypominać grę w rosyjską ruletkę. Większość shakerów proteinowych jest wykonana z plastiku i ma ukośną górę z otworem w pokrywie, dzięki czemu można dodać białko w proszku bez dostania się wszędzie. Ale poza tym, nie ma zbyt wielu różnic w zakresie projektowania. Poniżej przedstawiamy nasze najlepsze wybory najlepszych shakerów do białka w oparciu o estetykę, użyteczność i trwałość - a także kilka wskazówek, jak wybrać odpowiedni dla siebie.

Jak wybrać odpowiedni shaker proteinowy

Istnieje wiele czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze idealnego shakera białka. Oto kilka najważniejszych z nich: Trwałość - Czy materiały są wolne od BPA? Z czego są one wykonane?

  • Łatwość czyszczenia - Czy ma części, które można myć w zmywarce? Jak łatwo jest go wyczyścić ręcznie?

  • Łatwość użytkowania - Czy ma ergonomiczny kształt? Czy jest odporny na rozlanie?

  • Wylewka - Jaki jest jej kształt? Czy łatwo się z niego wylewa?

  • Pojemność - Jak dużo mieści? Jakie są wymiary każdego z nich?

  • Zakrętka - Czy jest szczelna? Czy posiada bezpieczny mechanizm zamykający?

  • Design - Jakie opcje kolorystyczne i wzornicze są dostępne? Jak wygląda?

Najlepszy proteinowy shaker: Blender Bottle

Blender Bottle jest jednym z najbardziej popularnych shakerów tam. Wykonany jest z mocnego plastiku, a ostrza mieszające wykonane są ze stali nierdzewnej - są więc wystarczająco mocne, aby wymieszać nawet najgrubszy koktajl. Jest niezwykle łatwy w czyszczeniu, posiada bezpieczną pokrywę z blokadą i jest dostępny w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Butelka do blendera jest niezwykle trwała i posiada dożywotnią gwarancję - możesz więc być pewien, że będzie służyć tak długo, jak będziesz jej potrzebował! Butelka Blender Bottle jest nieco droższa niż inne shakery, ale jest warta tej inwestycji.

Zalety: Trwała konstrukcja, która jest idealna do codziennego użytku. Ostrza ze stali nierdzewnej są mocne i mogą być używane zarówno do suchych, jak i mokrych składników. Kulę do mieszania można wyjąć, aby ułatwić czyszczenie. Bezpieczna pokrywa z blokadą, która zapobiega wyciekom. Dostępny w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Najlepszy proteinowy shaker: Protein Nation Shaker

Shaker Protein Nation to prosty i łatwy w użyciu shaker, który jest świetny dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników. Jest wyposażony w bezpieczną pokrywę blokującą i wygodną linię pomiarową wewnątrz - więc łatwo jest wiedzieć, ile płynu i białka w proszku dodajesz. Shaker proteinowy wykonany jest z tworzywa sztucznego wolnego od BPA i ma szeroko rozstawione otwory, które ułatwiają dodawanie składników. Można go również myć w zmywarce, więc jest łatwy do czyszczenia. Shaker jest dostępny w wielu kolorach i wzorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zalety: Łatwy w użyciu shaker, który jest świetny dla początkujących. Bezpieczna pokrywka z blokadą i linijka pomiarowa wewnątrz ułatwiają śledzenie makr. Plastik jest wolny od BPA i można go myć w zmywarce. Dostępny w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Najlepszy proteinowy shaker: Ninja Pro Blender

Ninja Pro Blender to przenośny i mocny blender, który jest idealny do użycia w podróży. W zestawie znajdują się dwa 16-oz shakery wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wolnego od BPA - możesz więc wziąć jeden do koktajlu proteinowego, a drugi do koktajlu przed lub po treningu. Blender posiada potężny 600-watowy silnik, który w kilka sekund rozdrobni lód i zamrożone owoce. W zestawie znajdują się również dwa 16-ozowe shakery, flip top, który ułatwia nalewanie, tamper i przewodnik po przepisach - dzięki czemu możesz przygotować dowolny przepis.

Zalety: Mocny blender, który może być użyty do przygotowania każdego rodzaju koktajlu. W zestawie dwa shakery wolne od BPA i dwie pokrywki. Może kruszyć lód i mrożone owoce w kilka sekund. Idealny do użytku w podróży.

Najlepszy proteinowy shaker: Shakeology Shaker

Shaker Shakeology jest stworzony dla tych, którzy traktują swoje białko i odżywianie bardzo poważnie. Shaker jest specjalnie zaprojektowany, aby wymieszać nawet najgrubsze koktajle i jest wyposażony w specjalną pokrywę wewnątrz, która tworzy kieszenie powietrzne. Dzięki temu proszek miesza się szybciej i dokładniej przy każdym koktajlu. Szejker posiada szeroki otwór, który ułatwia dodawanie składników, bezpieczną pokrywkę z blokadą i jest wykonany z trwałego tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy kolorów i wzorów, a także dokupić pokrywkę podróżną, aby jeszcze wygodniej zabrać go w podróż.

Zalety: Wysoce wydajna technika mieszania, która jest idealna do gęstych koktajli. Szeroki otwór ułatwia dodawanie składników. Bezpieczna pokrywa z blokadą, która zapobiega wyciekom. Dostępny w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Jeśli chodzi o shakery białkowe, istnieje więcej opcji niż kiedykolwiek. Ale znalezienie idealnego shakera dla ciebie może być wyzwaniem - zwłaszcza jeśli jesteś nowy w tym. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć, co idzie w znalezienie idealnego shakera dla Ciebie i Twoich potrzeb - i że teraz jest to trochę łatwiejsze!